کارتابل شرکت ها و فناوران
انتشارات

ماهنامه صادرات کالا و خدمات دانش‌بنیان

شماره ۲۳

بهمن 1394

آرشیو ماهنامه

آموزش استانداردها

  • معرفی
  • شرایط و نحوه ی دریافت خدمت
  • آیین نامه های مرتبط

شرکت هایی که در حال دریافت استانداردها و یا گواهینامه‌های بین‌المللی می‌باشند و یا قصد دریافت این استانداردها و گواهینامه‌ها را دارند، جهت آشنایی با استانداردها و گواهینامه‌ها می‌توانند در دوره‌های آموزشی مرتبط با استانداردها شرکت نمایند.

مبلغ حمایتی پس از گذراندن دوره و دریافت گواهینامه موفقیت در دوره موردنظر به همراه مدارک و مستندات مالی مربوطه به شرکت پرداخت می‌گردد.
 ·        در صورتیکه شرکت متقاضی حضور در یکی از دوره‌های آموزشی باشد، می‌تواند نامه‌ای رسمی جهت شرکت در دوره مورد نظر و اعلام مشخصات کامل دوره مذکور و درج نام فرد و یا افرادی که قصد حضور در آن دوره را دارند، به کریدور ارسال نماید.
·        کریدور پس از تایید دوره و میزان حمایت از شرکت، راهنمایی‌های لازم جهت دریافت حمایت را به شرکت اعلام می‌نماید. مدارک و مستندات لازم برای دریافت حمایت از کریدور به شرح زیر است:

o       نامه معرفی فرد یا افراد شرکت کننده در دوره و مشخصات و زمان دوره؛

o       فاکتور هزینه پرداخت شده که توسط موسسه برگزارکننده بنام شرکت کننده صادر می‌گردد؛

o       کپی فیش بانکی واریزی مبلغ پرداخت؛

o       کپی گواهینامه موفقیت در دوره؛

در صورتیکه که فرد معرفی شده از طرف شرکت برای استفاده از حمایت‌های آموزشی این آیین‌نامه جزء افراد اصلی شرکت (نظیر هیات مدیره و یا مدیرعامل) نباشد، لازم است، ضمن ارایه معرفی نامه از طرف شرکت، کپی لیست بیمه آن شرکت جهت تایید به کریدور ارسال شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 63103115-021 تماس بگیرید.