کارتابل شرکت ها و فناوران
انتشارات

ماهنامه صادرات کالا و خدمات دانش‌بنیان

شماره ۲۳

بهمن 1394

آرشیو ماهنامه

فروم B2B ایران - گرجستان

معرفی رویداد:

B2B FORUM محصولات فناوری ایران اولین رویداد فناوری ایران در گرجستان می باشد، این رویداد از بخش‌های مختلفی به منظور بهره‌مندی و استفاده حداکثری شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان تشکیل شده که متناسب با نیازها و ظرفیت شرکت‌ها می‌توان برنامه‌ریزی نمود. همچنین علاوه بر جلساتی که برای شرکت‌های ایرانی با  طرف گرجستانی تنظیم می‌گردد، منطبق با حوزه‌های فعالیت آنها از بخش خصوصی و دولتی گرجستان و مدیران بخش دولتی و  سازمان‌های حمایتی ایران جهت بازدید از این رویداد دعوت بعمل می‌آید.

 بخشهای مهم رویداد:

بخش اصلی: شامل سازمان‌های حمایتی و توسعه فناوری ایرانی و گرجی و همچنین شرکت‌هایی که علاقمند به نمایش محصولات در وسعت بیشتر هستند، می‌باشد که این بخش در قالب غرفه نمایشگاهی در متراژ 9 متر ارائه می‌گردد.

بخش مذاکرات تجاری: شامل فضا برای نمایش استند و کاتالوگ و یک میز B2B جهت انجام مذاکرات تجاری بر اساس حوزه فعالیت شرکت متقاضی و تمایل شرکت‌های گرجستانی مشابه پس از بررسی رزومه فعالیت آنها برنامه‌ریزی می‌گردد، تعداد جلسات بر اساس استقبال شرکت‌های گرجستانی بین 1 الی 3 جلسه تنظیم می‌گردد.  

بخش عرضه فناوری: شامل یک میز و فضایی جهت نمایش استند و کاتالوگ معرفی محصولات در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد و در مدت 2 روز نمایشگاه بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته بیش از 300 شرکت خصوصی و دولتی گرجستان از این نمایشگاه بازدید می‌کنند.

 محل برگزاری نمایشگاه در سالن همایش‌های هتل BILTMORE واقع در مرکز شهر تفلیس می‌باشد و حوزه‌های اصلی نمایشگاه محصولات مرتبط با زیست فناوری، فناوری ساخت و ساز، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، انرژی‌های نو، فناوری اطلاعات و ارتباطات، برق و الکترونیک،  فناوری‌های نانو، کشاورزی، محصولات دارویی و پزشکی می‌باشد. این نمایشگاه توسط سه نهاد اصلی وزارت اقتصاد گرجستان مورد حمایت قرار گرفته است و طی هماهنگی‌های بعمل آمده اطلاع رسانی به شرکت‌های زیر مجموعه هر سه نهاد در قالب دعوت‌نامه صورت می‌گیرد.

 حمایت‌های کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری به صورت زیر می‌باشد:

عنوان

میزان حمایت

توضیحات

شرکت در فوروم

100 درصد هزینه فوروم

شرکت‌های دانش‌بنیان منتخب توسط معاونت علمی و فناوری

تور مسافرتی

60 درصد هزینه تور

هزینه بلیط و اقامت برای یک نفر

 

متقاضیان می‌بایست با ورود به سایت کریدور صادرات (www.tesc.ir) و انتخاب خدمت اعزام هیات تجاری اقدام به ثبت نام نمایند. (جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه رویداد تماس حاصل فرمایید.)

شرکت‌هایی قابلیت ثبت درخواست و دریافت حمایت را خواهند داشت که شرایط زیر را دارا باشند:

1-     دانش‌بنیان بودن

2-    داشتن وبسایت و کاتالوگ و کارت ویزیت حداقل به زبان انگلیسی

3-   داشتن فروش داخلی مناسب

4-    توانمندی صادرات محصولات و خدمات

5-    داشتن محصولات مرتبط با حوزه‌های ذکر شده

6-    برخورداری از محصولات با کیفیت و قابل رقابت در عرصه بین‌المللی

7-    داشتن استانداردها و مجوزهای بین‌المللی

 

دبیرخانه رویداد ایران:

پارک علم و فناوری یزد دفتر مبادلات فناوری ایران و گرجستان  

شماره های تماس : 37269818- 37257913 035  / 09133569963

دبیرخانه رویداد گرجستان:

تفلیس خیابان روستاولی مجتمع تجاری بسیکی طبقه 5 دفتر مبادلات ایران و گرجستان  

 شماره تماس: 995555919250+

پست الکترونیک: tootigroup@gmail.com


filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820