نمایشگاه صنعت ساختمان اربیل - عراق

تاریخ شروع : ۱۳۹۸/۰۲/۰۲

تاریخ پایان : ۱۳۹۸/۰۲/۰۵

وبسایت : www.erbilbuilding.com

توضیحات این رویداد

یازدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان اربیل عراق در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اربیل عراق در روزهای 2 تا 5 اردیبهشت 1398 برگزار خواهد شد. این نمایشگاه که به صورت سالانه برگزار می‌گردد، مهمترین نمایشگاه صنعت ساختمان عراق بوده و شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان بسیاری را از مناطق مختلف جهان، به ویژه کشورهای همسایه گرد هم می آورد.

 

پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه توسط شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران برگزار خواهد شد. شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی برای شرکت‌های ایرانی که متقاضی حضور در پاویون هستند، حدود 50% تخفیف در هزینه فضای غرفه و غرفه سازی اعمال می‌نماید. شرکت‌های دانش‌بنیان جهت رزرو غرفه در پاویون و استفاده از تخفیف موردنظر شرکت سهامی می‌توانند با شماره تلفن 22662681-021 تماس حاصل نمایند.

- حداقل متراژ غرفه‌ها 12 مترمربع می‌باشد.

- هزینه غرفه و غرفه‌سازی پیش‌ساخته شامل پنل‌های دیواره، کفپوش، سردرب نویسی غرفه، روشنایی، یک میز و 3 صندلی و با احتساب تخفیف در سالن سرپوشیده به ازای هر مترمربع 18.700.000 ریال می‌باشد.
 

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه حمایت می‌نماید. این حمایت شامل 50% هزینه فضای غرفه و غرفه‌سازی می‌باشد. شرکت‌های دانش‌بنیان توانمند صادراتی و برتر صادراتی جهت استفاده از حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری می‌توانند درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت نمایند.

 

 

- لازم به ذکر است حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری از طریق کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری و بعد از اتمام نمایشگاه به شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه می‌گردد.

- دریافت حمایت از کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری منوط به ثبت درخواست در سامانه و دریافت تاییدیه از کریدور صادرات می‌باشد.

 

انتخاب خدمت برای شرکت‌هایی که مرحله ارزیابی آمادگی صادرات (ERA) را نگذرانده‌اند و یا سطح صادراتی آنها دارای پتانسیل صادراتی و عدم احراز شرایط صادراتی باشد، امکانپذیر نیست.

جهت ارزیابی آمادگی صادرات از طریق لینک زیر می‌توانید اقدام نمایید.

 

ارزیابی آمادگی صادرات (ERA)