پاویون ملی ایران در نمایشگاه ICT افغانستان

تاریخ شروع : ۱۳۹۸/۰۳/۲۸

تاریخ پایان : ۱۳۹۸/۰۳/۳۱

وبسایت : www.arianaict.com

توضیحات این رویداد

درباره Ariana ICT

نخستین نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات افغانستان ArianaICT از 25 تا 30 خردادماه 1398 در هتل اینترکانتینانتال کابل برگزار می‌شود.
اشتراکات دینی، زبانی و فرهنگی، فرصت بزرگی را برای همکاری‌های تجاری میان ایران و افغانستان به وجود آورده و اکنون با گسترش زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در افغانستان، این کشور به عنوان یکی از بازارهای بکر در این حوزه شناخته می‌شود. نمایشگاه ArianaICT بهترین فرصت برای آشنایی با نیازمندی‌های کشور افغانستان، یافتن شرکای تجاری مناسب و ورود به یک بازار 36 میلیون نفری است.

 

پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه توسط شرکت Ariana ICT برگزار خواهد شد. وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی بخشی از هزینه‌های این نمایشگاه را مورد حمایت قرار می‌دهند. شرکت‌های دانش‌بنیان جهت رزرو غرفه در پاویون می‌توانند به وبسایت www.arianaict.com مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌های 80-77533979-021 تماس حاصل نمایند.

 

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه حمایت می‌نماید. این حمایت شامل بخشی از هزینه فضای غرفه و غرفه‌سازی می‌باشد. شرکت‌های دانش‌بنیان توانمند صادراتی و برتر صادراتی جهت استفاده از حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری می‌توانند درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت نمایند.

 

 

- دریافت حمایت از کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری منوط به ثبت درخواست در سامانه و دریافت تاییدیه از کریدور صادرات می‌باشد.

 

انتخاب خدمت برای شرکت‌هایی که مرحله ارزیابی آمادگی صادرات (ERA) را نگذرانده‌اند و یا سطح صادراتی آنها دارای پتانسیل صادراتی و عدم احراز شرایط صادراتی باشد، امکانپذیر نیست.

جهت ارزیابی آمادگی صادرات از طریق لینک زیر می‌توانید اقدام نمایید.

 

ارزیابی آمادگی صادرات (ERA)