اعزام هیات تجاری - فناوری به سوریه

تاریخ شروع : ۱۳۹۹/۱۲/۱۲

تاریخ پایان : ۱۳۹۹/۱۲/۱۶

توضیحات این رویداد

اعزام هیات تجاری - فناوری و برگزاری نشست‌های B2B در سوریه

و افتتاح خانه نوآوری و فناوری

 

کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری در نظر دارد هیات تجاری از شرکت‌های دانش‌بنیان را به همراه دکتر ستاری (معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور) جهت برگزاری نشست‌های B2B با شرکت‌های متناظر به سوریه اعزام نماید.

 

نشست‌های تجاری - فناوری و افتتاح مرکز نوآوری و فناوری ایران در سوریه در روزهای 12 تا 16 اسفند 1399 انجام خواهد شد. شرکت‌های دانش‌بنیان جهت حضور در هیات تجاری می‌توانند از لینک زیر ثبت‌نام نمایند. لازم به ذکر است جزئیات سفر از قبیل هزینه‌ها و زمان دقیق مشخص نبوده و ثبت‌نام اولیه جهت ارزیابی شرکت‌ها و انتخاب شرکت‌های برتر جهت حضور در هیات صورت می‌گیرد.

 

راهنمای ثبت درخواست: ورود به لینک "ثبت درخواست خدمت" --> انتخاب ثبت خدمت اعزام هیات تجاری - فناوری به سوریه --> ورود به سیستم (نام کاربری و کلمه عبور به صورت پیش فرض شناسه ملی شرکت می باشد.) --> تکمیل اطلاعات و ثبت نهایی

 

 

حمایت کنندگان

- مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری

- صندوق نوآوری و شکوفایی

 

زمان برگزاری: 12 تا 16 اسفند 1399

مهلت ثبت‌نام: چهارشنبه 22 بهمن 1399

تلفن تماس: 63103301 - 021 و 63103314 - 021 و 09178513564

 

نکات مهم:

- بخش اعظمی از هزینه‌های اعزام هیات از قبیل بلیط رفت و برگشت، هتل، ویزا و ترنسفر توسط مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری و صندوق نوآوری و شکوفایی پرداخت می‌گردد.

- از هر شرکت دانش‌بنیان و خلاق 1 نفر مورد حمایت می‌باشد.

- شرکت‌های دانش‌بنیان جهت دریافت حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی حتما باید در سامانه غزال به آدرس زیر نیز ثبت‌نام نمایند.


سامانه غزال: ghazal.inif.ir

 

نحوه ثبت درخواست در سامانه غزال: ورود به سامانه --> توانمندسازی و کمک --> توسعه بازار --> اعزام هیات تجاری - فناوری به سوریه