دوره بین المللی فن آوری های بسته بندی

کریدور صادرات ازحضور شرکت های دانش بنیان در دوره بین المللی فن آوری های بسته بندی حمایت می کند. کریدور صادرات 70 درصد هزینه های حضور شرکت های دانش بنیان در کارگاه آموزشی فناوری های بسته بندی را پرداخت می کند.

اولین دوره بین المللی فن آوری های صنعت بسته بندی با همکاری سازمان جهانی بسته بندی و موسسه بسته بندی استرالیا با حضور معاون آموزش و اساتید سازمان جهانی بسته بندی با ارائه گواهینامه بین المللی در مرداد ماه سال 1395 در تهران برگزار می شود.

 این دوره آموزشی کاربردی در 5 روز و به صورت کارگاهی (work shop) برگزار می شود و شرکت کنندگان مدرک مورد تایید سازمان جهانی بسـته بندی (World Packaging Organization) را دریافت می کنند.

توسعه اشتغال پایدار با استفاده از توانمند سازی نیروی انسانی و تکنولوژی روز دنیا ،دانش‌بنیان نمودن شیوه‌ی بسته بندی محصولات و خدمات وابسته به آن، توسعه دانش شهروندی در جهت ایجاد الگوی مصرف مناسب ، ایجاد و توسعه خدمات فنـی و مهـندسی درصنعت بسته بندی از مهمترین اهداف برگزاری این دوره آموزشی بین المللی است .

هزینه شرکت در این کارگاه برای هر نفر  19,600,000 ریال است که شرکت های دانش بنیان مورد تایید کریدور صادرات می توانند 70 درصد هزینه ثبت نام را بعد از اتمام کارگاه و با ارائه مستندات دریافت نمایند.

این کارگاه آموزشی بین المللی برای کارشناسان از تاریخ 16 تا 21 مرداد ماه و برای مدیران شرکت ها از 23 تا 24 مردادماه برگزار خواهد شد.

نظرات

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

Captcha
اطلاعات خبر
تاریخ خبر ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
تعداد بازدید خبر ۱۷۳۴
تعداد رای : ۰