طراحی و پشتیبانی وب سایت

کریدور خدمات فناوری با شناسایی کارگزاران فعال در حوزه طراحی وب سایت و کسب وکار اینترنتی به شرکت های دانش بنیان و نانویی خدمات طراحی و پشتیبانی وب سایت می دهد.

معرفی خدمت: طراحی و پشتیبانی وب سایت

امروزه داشتن یک سایت اینترنتی برای شرکت های دانش بنیان نه تنها یک نیاز، بلکه ضرورتی انکار

ناپذیر است. با پیشرفت تکنولوژی و گسترش روز افزون تجارت الکترونیک یکی از راهبرد های اصلی هر شرکت و بنگاه‌ اقتصادی گام برداشتن به سوی استفاده و بهره برداری از ابزار های تجارت نوین و بازنگری در برنامه‌های بازاریابی و معرفی محصولات است.

یکی از مهمترین ابزارهایی که در این میان به شرکت‌های دانش بنیان کمک می‌کند تا همسو با این جریان اطلاعات گام برداشته و دسترسی مناسبی به گروه‌های مشتریان هدف خود داشته باشند، ایجاد و طراحی وب سایت و آماده سازی زیرساخت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مرتبط با آن است.

 وب سایت ابزاری مناسب و در دسترس  برای معرفی محصولات و جذب مشتری است، با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی و  سبک زندگی، افراد تمامی محصولات مورد نظر خود را در هر زمینه ای که باشد با جستجو در اینترنت پیدا می کنند، وب سایت ها ضمن  افزایش اعتبار تجارت ، با افزایش کاربران اینترنت به شناخته شدن برند تجاری کمک می کند.

بروز کردن اطلاعات در سایت ها بسیار راحت تر از بروز رسانی اطلاعات در کاتالوگ ها وبروشور ها است و بدون اتلاف وقت و واسطه به راحتی می توان اطلاعات جدید را در اختیار کاربران قرار داد و تغییرات انجام شده در محصولات و قیمت ها را  به سرعت به اطلاع مشتریان رساند.

در 24 ساعت شبانه روز و حتی در زمان تعطیلات، وب سایت در دسترس مشتریان قرار دارد و از سوی دیگر وبسایت امکان معرفی و یا فروش محصولات را در بازارهای خارجی تسهیل میکند و  مشتریان می توانند در هر زمان و هر مکانی با شرکت ارتباط برقرار کنند.

کریدور خدمات فناوری تا بازار با علم به این موضوع، تلاش می‌کند تا با ارائه خدمات متناسب با فضای کسب و کار شرکت‌های دارای تاییدیه نانومقیاس و دانش بنیان، بستر مناسبی برای بازاریابی محصولات و توسعه کسب و کار اینترنتی آنها فراهم کند.

در این راستا کریدور خدمات فناوری با شناسایی کارگزاران فعال در حوزه طراحی وب سایت و کسب وکار اینترنتی به شرکت های دانش بنیان و نانویی خدمات می دهد.

کریدور، پس از تکمیل طراحی و بارگذاری وب سایت شرکت‌ها توسط کارگزاران مرتبط، سایت را مورد ارزیابی قرار می دهد و بر اساس نمره ارزیابی از شرکت های دانش بنیان و نانویی حمایت می کند.

حمایت کریدور در چهار زیر مجموعه ثبت دامنه، میزبانی، طراحی سایت و پشتیبانی فنی انجام می شود و میزان حمایت ها از 50 تا 80 درصد هزینه های انجام شده با توجه به نمره ارزیابی متفاوت است.

سقف حمایت کریدور در بخش ثبت دامنه 1 میلیون ریال و در موضوع میزبانی 5 میلیون ریال است. در بخش طراحی وب سایت، در بالاترین نمره ارزیابی 20 میلیون ریال و در پایین ترین نمره ارزیابی 10 میلیون ریال خواهد بود. همچنین در بحث پشتیبانی فنی وب سایت نیز از 3 تا 5 میلیون بسته به نمره ارزیابی وب سایت پرداخت می کند .

شرکت های متقاضی دریافت این خدمات می توانند برای استفاده از خدمات فوق از کارگزاران خارج از کریدور نیز استفاده نماید، اما در هرصورت حمایت کریدور از شرکت منوط به ارزیابی و تائید کارشناسان کریدور می‌باشد.

نظرات

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

Captcha
اطلاعات خبر
تاریخ خبر ۱۳۹۵/۰۵/۱۳
تعداد بازدید خبر ۱۷۰۴
تعداد رای : ۲